ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΜΧΠΠΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κατατακτήριες εξετάσεις

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Κατατακτήριες εξετάσεις Empty Κατατακτήριες εξετάσεις

Δημοσίευση  αλεκος παπαδόπουλος Δευ Οκτ 12, 2009 1:14 pm

Είμαι πτυχιούχος ΑΕΙ, με ενδιαφέρει πολύ το αντικείμενο της σχολής σας. Προτίθεμαι να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις και για αυτό θέλω πληροφορίες σχετικά με ύλη και θέματα εξετάσεων. Τα μαθήματα είναι : ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ, ΜΑΚΡΟ/ΜΙΚΡΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων....

αλεκος παπαδόπουλος

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατατακτήριες εξετάσεις Empty κατατακτήριες

Δημοσίευση  Rena Τετ Οκτ 14, 2009 7:44 pm

Η διαδικασία αυτή διαφοροποιείται από τμήμα σε τμήμα από όσο γνωρίζω. Αν ενδιαφέρεσαι για το τμήμα της Βέροιας, δεν απαιτούνται εξετάσεις καθώς η επιλογή των υποψηφίων γίνεται με κριτήριο τον βαθμό πτυχίου. Αυτό το link μπορεί να σε βοηθήσει για το τι χαρτιά θα σου ζητηθούν από την γραμματεία: http://www.plandevel.auth.gr/info/announce/katataxis_09.pdf.
Καλή επιτυχία!

Rena
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 27/09/2009
Ηλικία : 35
Τόπος : Veria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατατακτήριες εξετάσεις Empty Απ: Κατατακτήριες εξετάσεις

Δημοσίευση  αλεκος παπαδόπουλος Πεμ Οκτ 15, 2009 7:01 am

Ενδιαφέρομαι για τη Χωροταξία στο Βόλο, διότι για Βέροια με το 7,61 που έχω δε με βλέπω (προηγούνται βλέπεις:νηπαιγωγοί, ιταλική φιλολογία, εμποροπλοίαρχοι κλπ με 9,98/9,96 κλπ)...
Πάντως, αν έχεις σημειώσεις για maths και μακρο/μικρο οικονομική ή μπορείς να βρεις, please....ο καιρός πλησιάζει....
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων Very Happy

αλεκος παπαδόπουλος

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατατακτήριες εξετάσεις Empty Απ: Κατατακτήριες εξετάσεις

Δημοσίευση  katerina_mih Κυρ Οκτ 18, 2009 12:45 pm

geia sou!!eimai foithtria sto 5o etos ths xorotaksias volou!!!exo shmeioseis apo mathimatika an se endiaferei akoma..opote mporo na voithiso kapos sto na katafereis na gineis enas apo emas!!!pes mou apla an se endiaferei akoma

katerina_mih

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 01/10/2009
Τόπος : volos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατατακτήριες εξετάσεις Empty Κατατακτήριες Βόλου

Δημοσίευση  αλεκος παπαδόπουλος Κυρ Οκτ 18, 2009 8:06 pm

Απολύτως με ενδιαφέρει. Ότι σε σημειώσεις και θέματα δικά σου ή συμφοιτητών /τριών σου για ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ / ΜΑΚΡΟ please πολύ μάζεψε και στέλνω κούριερ με δική μου χρέωση (είμαι από Βέροια) για να τα παραλάβω, να φωτοτυπήσω και να στα επιστρέψω πάλι , με δική μου χρέωση.
Περιμένω απάντηση
Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων...
ΥΓ: Αν θα γίνω ένας από σας είναι ενα ζήτημα (θα πρέπει να περάσω τις εξετάσεις..)

αλεκος παπαδόπουλος

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης